">

sobota 16. července 2016

Měsíc prázdnin je za námi
Měsíc bylo vedro k padnutí... V noci se dalo jen těžko spát v domě a tak ten, kdo to nemohl vydržet( já), spal na balkoně. 
Hvězdy, měsíc, lehoučký vánek, cikády... 
A dneska teplota klesla a bylo pod mrakem a vitr foukal hodně příjemný. K ránu bylo příjemně chladno:-) Nabíráme sílu na další horké dny, co jsou před námi.A jaký byl náš první prázdninový týden?

Na pláži jsme byli 29krát

Nejmenšímu plavci jsme koupili pásek, destičku, rukávky a super vychytávku a nakonec se naučil plavat sám, aniž by k tomu něco potřeboval:-) Jsem na něj děsně pyšná. 
- setkali jsme se starými drahými přáteli a objevili nám dosud skryté kouzlo jihu ostrova.- snědli jsme 3kila zmrzliny a 6 obřích melounů 

- dva sršní štípance a jedno žahnutí medůzy a nepočítaně štípanců komářích

- našli jsme hromadu mušlí a srdíčkových kamínků a suchozemskou želvu a taky štěňátko a nádhernou vážku na anténě auta- pomalovány byly hory papírů- "já plavu", "já se potápím", "já skáču z mola"


Máme před sebou ještě dva měsíce a plány nemáme žádné. Ono se tady při těch vysokých teplotách, kromě plavání, ani moc dělat nedá. 
Ale budem spolu a to je to nejvíc. 
Tak krásné letní dny i Vám :-)


6 komentářů :

 1. Terezko, nádherné fotky .. tak si to léto krásně vychutnávejte ☼. Jarka

  OdpovědětVymazat
 2. Terezko, dva tydny jsme se hrali pod reckym slunickem a priznam se,ze nejednou moje myslenky zamirily az k Vam a Vasemu blogu,ktery tak rada procitam a prozivam. Mejte klidne a vonave leto,myslime!
  Veronika s rodinkou

  OdpovědětVymazat
 3. Také ráda čtu Váš blog a čekám na každý další příspěvek... U nás se léto střídá s podzimem (alespoň to tak poslední tři dny vypadá), takže také měníme plány dle situace. Plánujeme poznávání vlasti České - nebo spíše Moravské a to paprskovitými výlety do okolí, aby náš Čmeláček poznal kraj, do kterého se narodil. :)
  Mějte se nádherně! :) Peťka :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc Vám všem děkuju za tak pěkné komentáře a taky za to, že sem ke mne chodíte!!! A posílám mořské pozdravy:-) Tereza

  OdpovědětVymazat
 5. Podívám se na fotky a vidím tu krásu, klid..než jsem se přestěhovala sem, tak jsem netušila jak moc budu hledat klid...krása

  OdpovědětVymazat
 6. Podívám se na fotky a vidím tu krásu, klid..než jsem se přestěhovala sem, tak jsem netušila jak moc budu hledat klid...krása

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za všechny Vaše případné komentře.